Ruszyła kolejna edycja projektu dofinansowywania posiłków w szkołach „Dobry jak chleb”

0

Szkoły podstawowe mogą ubiegać się o dofinansowanie potraw przez Fundację Połysk Pomocy Dzieciom „Maciuś”. Celem projektu jest dostarczenie dodatkowych dań dla dzieci, które ze względu na trudny scenariusz ekonomiczny powinny otrzymać darmowe posiłki.

Instytucje chcące złożyć wniosek o dofinansowanie dożywiania dzieci mogą to zrobić tylko za pomocą aplikacji, którą można pobrać i zainstalować tutaj. Rodzaje można również nabyć drogą mailową lub w siedzibie Fundacji.

Podstawą otrzymania dofinansowania z PFPD „Maciuś” jest prawidłowo wypełniony wniosek aplikacyjny, złożony w centrali Struktury do dnia 27.02.2019 r. (decyduje dzień wystawienia faktury wniosku), posiadający:

  • szczegółowe informacje adresowe instytucji i szczegóły dotyczące dotychczasowego dostarczania żywności
  • informacje z sąsiedztwa OPS weryfikujące dane zawarte we wniosku dotyczące sytuacji i potrzeb gospodarstw domowych stażystów, dla których instytucja wnioskuje o dofinansowanie posiłków.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Zakładu Pracy PFPD „Maciuś” 81-383 Gdynia, ul. I Armii Wojska Polskiego 28 do 27.02.2019 (decyduje data wystawienia wniosku przez Fundację).

Pomoc w sprawach związanych z prawidłowym wypełnieniem wniosku można uzyskać telefonicznie lub osobiście w siedzibie Fundacji Wypełnienie i wysłanie wniosku nie gwarantuje uzyskania darowizny.

Ogólne zasady przyznawania finansowania można znaleźć tutaj.

Szkoły z pewnością zostaną poinformowane telefonicznie przez PFPD „Maciuś” o przekazaniu do 8 marca 2019 r.

Zobacz inne wpisy w tej grupie: Szczegóły Fundacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj