Wyniki wiosennej edycji projektu „Dobry jak chleb” prowadzonego przez Polską Fundację Pomocy Dzieciom „Maciuś”

0

Uprzejmie informujemy, że w ramach wiosennej edycji projektu „Dobry jak chleb” prowadzonej przez Polską Fundację Pomocy Dzieciakowi „Maciuś” dofinansowanie dań dla dzieci, które powinny skorzystać z bezpłatnych posiłków ze względu na trudny scenariusz finansowy, zostały zaoferowane organizacjom z poniższej listy:

Łącznie placówki te otrzymały dofinansowanie w wysokości 50 730 zł, dzięki czemu zostanie przygotowanych 22 480 dań.

Zwykły koszt jednego posiłku, na który zostało zatwierdzone dofinansowanie, to 1,63 zł śniadanie, 3,63 zł obiad, 2,00 zł podwieczorek.
O następujących terminach przyjmowania wniosków postaramy się poinformować za pośrednictwem środków masowego przekazu oraz na stronie internetowej naszej Struktury www.pfpd.org.

  • Dziękujemy wszystkim Darczyńcom PFPD „Maciuś”, bez których pomocy trudno byłoby utrzymać głodującą, a także niedożywioną młodzież!
  • Ruszyła kolejna edycja projektu dofinansowania posiłków w placówkach „Doskonały jak chleb”
  • 16 lutego 2020 r.

Szkoły podstawowe mogą starać się o dofinansowanie posiłków przez Fundację Gloss Fundacji Pomocy Dzieciom „Maciuś”. Celem zadania jest dostarczenie dodatkowych potraw dzieciom, które ze względu na trudny scenariusz ekonomiczny muszą otrzymać darmowe posiłki.

Zakłady, które chcą szukać funduszy na dożywianie młodych, mogą to zrobić tylko za pomocą aplikacji, którą można pobrać i zainstalować tutaj. Typy można również nabyć drogą mailową lub w siedzibie Fundacji.

Podstawą do uzyskania dotacji z PFPD „Maciuś” jest skutecznie skończony wniosek, złożony w siedzibie Struktury do dnia 26.02.2020 r. (decyduje data wystawienia faktury wniosku), zawierający:

  • dokładne dane adresowe uczelni, a także informacje o dotychczasowym rozmieszczeniu posiłków
  • dane z sąsiedztwa OPS potwierdzające informacje zawarte we wniosku o okolicznościach i żądaniach członków rodziny uczniów, dla których szkoła poszukuje dopłat do posiłków.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres Zakładu Pracy PFPD „Maciuś” 81-383 Gdynia, ul. I Armii Wojska Polskiego 28 do 26 lutego 2020 r. (decyduje dzień wystawienia faktury wniosku przez Strukturę).

Pomoc w sprawach związanych z prawidłowym zawarciem wniosku można uzyskać telefonicznie lub osobiście w siedzibie Struktury. Wypełnienie i złożenie wniosku nie gwarantuje, że otrzymasz darowiznę.

Ogólne wytyczne dotyczące przyznawania dofinansowania znajdują się tutaj.

Szkoły z pewnością zostaną poinformowane telefonicznie przez PFPD „Maciuś” o przekazaniu do 6 marca 2020 r. Wyniki wiosennej wersji projektu „Doskonały jak chleb” prowadzonego przez Strukturę Połysku Pomocy Dzieciakowi „Maciuś”. 07.03.2019.

Uprzejmie informujemy, że w ramach wiosennej wersji zadania „Dobry jak chleb” prowadzonego przez Polską Fundację Pomocy Dzieciakowi „Maciuś” dofinansowanie dań dla dzieci, które powinny skorzystać z bezpłatnych posiłków ze względu na ich trudnej sytuacji finansowej, zostały przekazane następującym zakładom:

Łącznie w/w organizacje otrzymały dofinansowanie w wysokości 75 375 zł, dzięki czemu przygotowanych zostanie 38 080 dań. Typowa cena jednego dania objętego dofinansowaniem to 1,78 zł za posiłek poranny, 3,38 zł za obiad, 1,66 zł za podwieczorek.

O kolejnych terminach przyjmowania wniosków postaramy się informować za pośrednictwem mediów informacyjnych, a także na stronie naszej Struktury www.pfpd.org.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom PFPD „Maciuś”, bez których pomocy trudno byłoby wesprzeć głodujące i niedożywione dzieci!

Archiwum wiadomości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj